Rekuperácia

JABLOTRON FUTURA

26.11.2018

Spoločnosť JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o. uviedla na trh revolučnú rekuperačnú jednotku JABLOTRON FUTURA. Vďaka svojej jedinečnej konštrukcii maximálne využívajúcej fyzikálne zákony Vám zabezpečí optimálnu kvalitu vzduchu v interiéri a minimálne prevádzkové náklady na vetranie domu.

Čítať viac

KOMFOVENT

26.11.2018

KOMFOVENT je známy výrobca rekuperačných jednotiek. Rekuperačné jednotky KOMFOVENT sa vyrábajú v Litve, Lotyšsku a Rusku. Značka KOMFOVENT reprezentuje komfort, zdravé vnútorné prostredie, vysokú účinnosť a ekonomickú prevádzku.

Čítať viac

Servis a dezinfekcia rekuperácie ozónom

28.02.2019

V rámci pravidelnej servisnej starostlivosti o zariadenia našich zákazníkov používame na dezinfekciu vetracej jednotky a rekuperačných rozvodov ozón. Ozón je tvorený v zariadení ktoré sa nazýva generátor ozónu.

Čítať viac

Význam rekuperácie

28.02.2019

Potreba maximálnych úspor energií v budovách nás postavila pred problém ako vyriešiť kvalitu vzduchu v interiéri dokonale utesnenej stavby.

Čítať viac

Rozvody pre centrálny rekuperačný systém

30.11.2018

Článok popisuje prvky rozvodov pre centrálne rekuperačné systémy. Centrálne rekuperačné systémy sa vyznačujú 1 centrálnou rekuperačnou jednotkou so zabudovaným výmenníkom, v ktorom sa odovzdáva tepelná energia medzi odvádzaným znečisteným vzduchom z domu a privádzaným čerstvým vzduchom do domu.

Čítať viac