Referencie

 • Andrea
  Andrea
  26.10.2017
  So spoločnostou som veľmi spokojná. Vysoká odbornosť montážnikov (už niekolko rokov tý istý vďaka čomu si pamätajú zákazníka aj zariadeni ktoré montovali). Čistá práca ,ústretovosť , poradenstvo aj servis a údržba. Osobné skúsenosti : klíma, centrálný vysávač aj EZS. Len tak ďalej
 • Viliam
  Viliam
  08.10.2018
  V marci 2018 som sa rozhodol dať si namontovať klimatizaciu do rodinného domu.Z viacerých ponuk som sa rozhodol pre firmu ASSA Nitra.Dal som si namontovať multisplit.Dodavka a montáž klími bola velmi rýchla a odborne urobená.V auguste začala jedna vnutorná jednotka slabo chladiť.Osobne som ráno išiel nahlásiť reklamaciu a napriek velkej vyťaženosti monterov mi prislubili opravu ešte v ten istý deň.Večer prišli pracovníci z ich firmy,zisťili závadu a poruchu odstránili.Touto cestou sa chcem velmi podakovať celej firme za rýchle expresné vybavenie reklamacie.Je to firma na ktorú sa da spolahnuť a vrelo doporučujem.
 • Blanka
  Blanka
  20.11.2017
  V júni tohto roku som si dala firme ASSA spraviť klimatizáciu do domu. Aj napriek ich vyťaženosti mi v priebehu pár dní prišli klimatizáciu spraviť. Pracovníci, ktorí mi klimatizáciu montovali boli veľmi profesionálni a milí. Aj v predajni firmy som sa cítila veľmi príjemne vďaka celému personálu. Podrobne mi ako laikovi vysvetlili a odporučili variantu, ktorá je pre moje potreby najvhodnejšia. Ešte raz ďakujem a firmu odporúčam každému.
 • Marek
  Marek
  07.10.2018
  Ukážková ústretová komunikácia so zákaznikom, veľmi rýchle dohodnutie obhliadky s následnou cenovou ponukou, bezproblémová montáž a následne ešte dodatočná inštruktáž ovládania klimatizácie, prístup ešte raz oceňujem, vďaka.

Fotogaléria inštalácií

Pre ďalšie referencie nás navštívte na