Montáž a servis

Čím sa zaoberáme?

Zaoberáme sa inštaláciou klimatizácií, rekuperácie, centrálnych vysávačov, poplachových a kamerových systémov a videovrátnikov. Pre centrálne vysávače a zabezpečovaciu techniku máme zriadený veľkoobchod a zaoberáme sa ich distribúciou.

Prečo práve ASSA?

Z jednoduchého dôvodu. Na všetky zariadenia poskytujeme záručný a pozáručný servis. Ak Vaše zariadenie vyžaduje servisný zásah, sme tu pre Vás. História spoločnosti siaha  do roku 1994 a vďaka tomu sme nadobudli dlhoročné skúsenosti.

Zameriavame sa na kvalitu

Dôležitá je kvalita zariadení a nie kvantita. Z každej oblasti inštalujeme kvalitné značky, ktoré poznáme do hĺbky. Je v našom spoločnom záujme aby naše zariadenia slúžili čo najdlhšie. 

Kde pôsobíme?

Svojou činnosťou pokrývame oblasť Západného Slovenska. Naše domovské mestá sú Nitra a Bratislava. V Nitre nájdete sídlo spoločnosti a v Bratislave obchodné zastúpenie.

Riešenie na mieru

Vypočujeme Vás. Predvedieme naše produkty. Obhliadneme si Váš objekt a navrhneme riešenie na mieru. Vypracujeme cenovú ponuku. Po realizácií udržíme Vaše zariadenia v kondícií.

Otestujte si naše produkty

Dohodnite si osobné stretutie a radi Vám predvedieme, ako naše produkty fungujú. U nás nájdete odborníka na každú ponúkanú oblasť.

Kontaktujte nás

Máte záujem o CP?