Spoločnosť HIKVISION

07.10.2018

Od roku 2011 si Hikvision udržuje pozíciu svetovej jednotky spomedzi výrobcov CCTV a video sledovacích zariadení vo všetkých kategóriách - IP kamery, analógové kamery a HD CCTV.

Čítať viac

Prevedenia kamier HIKVISION

07.10.2018

Kamery sa vyrábajú v rôznych prevedeniach. Rozličné telá kamier môžu skrývať tie isté obrazové senzory a objektívy, ten istý uhol záberu no môžu byť určené k inému umiestneniu alebo k montáži do iného prostredia.

Čítať viac

Modelový rad EasyIP 4.0

03.12.2018

Spoločnosť HIKVISION predstavila nový produktový rad EasyIP 4.0. Medzi produkty EasyIP 4.0 patria inovované IP kamery a sieťové videorekordéry s podporou nových smart funkcií a so zvýšenou imunitou voči falošným poplachom zapríčineným dažďom, vetrom alebo domácimi zvieratami.

Čítať viac

WDR - široký dynamický rozsah svetelnosti

13.12.2018

WDR je jeden z najvýznamnejších parametrov kamery. Ak chcete identifikovať páchateľa, je veľmi dôležité, aby Vaša kamera podporovala WDR. Kamera môže mať nižšie , vyššie, dokonca aj najvyššie rozlíšenie ale bez WDR sa Vám môže stať, že páchateľova tvár nebude dostatočne jasná, pretože priestor za ňou bude príliš svetlý.

Čítať viac

Day/Night

14.12.2018

Day/Night je funkciou farebných kamier, ktoré sa pri nízkej svetelnosti prepnú do čiernobieleho režimu. Pri prepnutí si kamery automaticky zapnú IR prísvit - infračervené žiarenie na nižšej frekvencií ako viditeľné svetlo.

Čítať viac

Rozlíšenia kamier

17.12.2018

Rozlíšenie je jeden z najvýznamnejších parametrov pri výbere kamery. Ako si zvoliť ideálne rozlíšenie kamery, aby ste pri prípadnom prezeraní záznamu videli požadovaný detail?

Čítať viac