alarmsystémy

klimatizácie

centrálne vysávače

Zabezpečovacia technika JABLOTRON

Naša firma je už viac ako 13 rokov zmluvným partnerom spoločnosti Jablotron Slovakia s.r.o., dcérskej spoločnosti českého výrobcu zabezpečovacích systémov JABLOTRON Alarms.

Zabezpečujeme predaj, montáž , servis všetkych výrobkov spoločnosti Jablotron Slovakia s.r.o.

Spoločnosť Jablotron prešla od svojho založenia v roku 1990 veľký kus cesty a z firmy ktorú založili štyria nadšenci je dnes holdingová spoločnosť ktorá svoje výrobky predáva po celom svete. Jablotron mal vždy snahu hľadať si svoju vlastnú cestu a robiť veci inak ako ostatní.

 

V inteligentných riešeniach zabezpečovacích systémov Jablotron nájdete prvky vďaka ktorým je dnes JABLOTRON popredným výrobcom zabezpečovacích systémov nielen pre malé objekty.

PDF

JABLOTRON 100

JABLOTRON 100

Profesionálne zabezpečenie nikdy nebolo jednoduchšie. Rozšíriteľné, diaľkovo ovládané, jednoducho nastaviteľné. A naviac dobre vyzerá!

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

Systém ponúka aj domácu automatizáciu, ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom.

 

Viac technických informácií

 


PDF

JABLOTRON 80

JABLOTRON 80

Rokmi vyskúšaný zabezpečovací systém, na ktorý sa môžete spoľahnút! Ale tiež pohodlne ovládať domácnosť!

JA-80 je preverený bezdrôtový systém, který je vhodný na ochranu objektov. Od obytných priestorov, obchodov, kancelárií, skladov až po dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

O všetkom, čo sa vo Vašej domácnosti alebo firme deje, máte neustále prehľad prostredníctvom svojho mobilu alebo internetu. Jeho inštalácia je naviac šetrná k objektu aj peňaženke.

 

Viac technických informácií

PDF

AZORAZOR

Aj alarm je možné intuitívne ovládať bez akéhokoľvek stresu! Rovnako ako rozsvietiť a zhasnúť svetlo! A to celé bez zložitej inštalácie!

Azor je jednoduchý bezdrôtový alarm s intuitívnym ovládaním ideálny pre byty, chaty, garáže, kancelárie a malé obchody.

Alarm ponúka svojim užívateľom komfort predovšetkým vďaka jednoduchému ovládaniu a inštalácii. Bezdrôtovým prevedením sa inštalácia stáva nielenže ľahká, ale tiež šetrná k vašim priestorom.

 

Viac technických informácií

PDF

GSM kameraGSM kamera

Aj alarm je možné intuitívne ovládať bez akéhokoľvek stresu! Rovnako ako rozsvietiť a zhasnúť svetlo! A to celé bez zložitej inštalácie!

GSM Kamera je profesionálny bezdrôtový bezpečnostný systém s rýchlou a jednoduchou inštaláciou. V jednom výrobku získavate všetko, čo potrebujete pre zabezpečenie alebo sledovanie priestoru.

Kamera je vhodná na vnútorné aj vonkajšie použitie. Ideálna je pre ochranu domov a záhrad, firemných priestorov a skladov, detí aj chorých osôb, vozidiel a cenností.

 

Viac technických informácií

Viac článkov...

PRODUKTY

WEBOVÉ STRÁNKY centrálne vysavače CYCLOVAC , klimatizácie LG electronics , zabezpečovacia technika JABLOTRON

 

centrálne vysavače


 

klimatizácie LG


alarmy JABLOTRON

CENA KLÍM

Porovnajte si ceny klimatizácie

Pomôžeme vám porovnať ceny klím a ich montáže. Nie vždy cenová ponuka na klimatizáciu obsahuje všetko čo potrebujete.

Takisto vám pomôžeme vyznať sa v rôznych cenových ponukách na elektronické zabezpečovacie systémy (EZS), alarmy a kamerové systémy.

Odborným porovnaním ponúk zabránite nepríjemnému prekvapeniu.

KLIMATIZÁCIE LG

KLIMATIZÁCIE LG

www.artcool.sk

centrálne vysávanie CYCLOVAC

www.cyclovac.sk

ZABEZPEČOVACIA TECHNIKA JABLOTRON

www.jablotron.sk

Z NAŠICH MONTÁŽÍ: klimatizácie - vzduchotechnika - alarmy - ezs